قوانین استفاده از وبسایت

کاربر محترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده هرچه بهتر از خدمات گیم ریجن به دقت مطالعه فرمایید.
توجه داشته باشید کلیه ی فعالیت های گیم ریجن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین ، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گیم ریجن اعم از فروشگاه و مارکت تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه به روز رسانی می شود.
 
تعریفها
 
کاربر: استفاده کننده از خدمات وبسایت چه به صورت فروشنده و چه به صورت خریدار.
خریدار : فردی که به دنبال خرید آیتم از یکی از بخش های مارکت و یا فروشگاه گیم ریجن می باشد.
فروشنده :فردی که آیتم های شخصی خود را در مارکت گیم ریجن به فروش می گذارد.
قبول شرایط استفاده از خدمات وبسایت
ورود کاربران به وب‏‌سایت گیم ریجن هنگام استفاده از پروفایل شخصی و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات وبسایت است. ثبت خرید و یا لیست کردن هر مرتبه ی آیتم ها برای فروش نیز به منظور قبول شرایط و قوانین گیم ریجن می باشد. در صورتی که با قوانین مندرج در سایت موافق نمی باشید , از استفاده از سرویس های آن خودداری فرمایید.

استفاده از وبسایت , خدمات و محتوا
مارکت - Market
گیم ریجن با استفاده از خدمات خود به خریداران و فروشندگان آیتم های شخصی کمک می کند تا یکدیگر را به راحتی پیدا کنند و در بستری امن , آیتم های خود را خریداری کرده و یا آن ها را به فروش بگذارند. با این روش از خروج بی مورد ارز از کشور جلوگیری خواهد شد و همچنین نیازی به سرویس دهندگان کارت های شتاب خارجی نیست. روش کامل کار و همچنین جزئیات بیشتر از طریق بخشhttp://www.gameregion.ir/faqقابل دسترس خواهد بود.
بخش مارکت گیم ریجن به ازای فروش هر محصول توسط فروشنده و اتصال آن ها به خریدار حق سرویسی دریافت خواهد کرد. باید توجه داشت که گیم ریجن در این فرایند تنها کمک برای ارتباط خریدار و فروشنده می باشد و وبسایت مستخدم , سرویس دهنده و یا زیر مجموعه ی هیچ فروشنده ی خاصی نمی باشد.
با توجه به تغییر دائمی قیمت آیتم ها , گیم ریجن تعهدی برای دقیق و صحیح بودن قیمت و ارزش آیتم ها از سوی فروشندگان بخش مارکت نمی دهد. همچنین گیم ریجن هیچ گونه تعهدی نسبت به خرید آیتم های اشتباه و یا تعداد خرید زیاد و اضافی از سوی خریدار نمی دهد و تمامی مسئولیت خرید به عهده ی خود خریدار می باشد.
گیم ریجن متعهد می گردد که پس از خرید از بخش مارکت , آیتم به صورت فوری و همچنین کامل برای خریدار ارسال گردد.
 
فروشگاه –Shop
تمامی محصولات موجود در بخش فروشگاه با قیمت دقیق و به روز در فروشگاه قرار داده شده است. همچنین جزئیات کیفیت و اطلاعات هر آیتم به صورت کامل در فروشگاه قرار داده شده است . از این رو هرگونه خرید اشتباه و یا مشکل در خرید تعداد اضافی محصولات به عهده ی خریدار می باشد و گیم ریجن تعهدی نسبت به انتخابات شخصی فرد در خرید از فروشگاه نخواهد داشت و پس از پرداخت و خرید آیتم ها , امکان تغییر سفارش و یا بازگشت مبلغ وجود نخواهد داشت.
تمامی خرید های انجام شده در بخش فروشگاه , با توجه به محدودیت های جدید شبکه ی استیم , پس از یک هفته ( 7 روز) برای خریدار ارسال خواهد شد. باید توجه داشت که ارسال این آیتم ها در ساعت و زمان دقیق انجام می شود و رسیدن روز تحویل لزوما به معنی ارسال آیتم در همان روز نمی باشد و ساعت دقیق خرید آیتم نیز از شروط ارسال آیتم ها می باشد.
تحویل آیتم ها در صورت سالم بودن اکانت شما طبق زمان تعیین شده ( 12 ساعت - 7 روز با توجه به نوع خرید) ارسال می شود. در صورتی که اکانت شما بر روی حالت Private باشد و یا BAN TRADE باشید، مسئولیت دیرکرد آیتم بر عهده ی گیم ریجن نیست.
قوانین استفاده
استفاده ی شما از وبسایت به منزله ی قبول قوانین آن می باشد. به این منظور شما متعهد می گردید که :
  1. از خدمات و امکانات سایت برای هیچ اقدامی بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده نکنید.
  2. از رفتار های ناهنجار, پرخاشگری و تهدید جدا خودداری کرده و هیچ گونه محتوایی مخالف با قوانین کشور و همچنین برخلاف اخلاق و فرهنگ اسلامی منتشر نکنید.
  3. از ایجاد اختلال در سیستم وبسایت و آلوده کردن آن به ویروس , بدافزارو ابزار جاسوسی خودداری کرده.
  4. از تغییر قیمت و واحد پولی سایت با استفاده از ویروس ها و یا موارد ذکر شده در مورد 3 خودداری کنید.
در صورت نقض هر کدام از قوانین ذکر شده , گیم ریجن این حق را دارد تا شما را از ادامه ی فعالیت در وبسایت باز دارد و آیتم های ثبت شده در انبار وبسایت را ضبط نماید. با این حال کاربر خطاکار این حق را دارد که وجه استفاده نشده در حساب کاربری خود را از سایت برداشته و به حساب خود انتقال دهد.
اطلاعات حساب کاربری
برای استفاده از خدمات وبسایت کاربران ملزوم به داشتن یک حساب کاربری در شبکه ی استیم می باشند. برای این منظور به وبسایت www.steamcommunity.com مراجعه کرده و نسبت به ساخت حساب کاربری اقدام نمایید. توجه داشته باشید که گیم ریجن , زیر مجموعه و یا همکار شرکت Valve Corporation نمی باشد و صرفا برای خدمت رسانی نیازمند حساب کاربری از سوی این شرکت می باشد.
حفظ اطلاعات شخصی اعم از رمز عبور و عبارت های امنیتی بر عهده ی صاحب حساب کاربری می باشد.
پرداخت و حق سرویس
در صورتی که کاربر برای استفاده از خدمات سایت اقدام به ایجاد حساب کاربری در وبسایت کند ,قوانین مربوط به پرداخت ها و حق سرویس وبسایت را پذیرفته است. برای اطلاع دقیق از جزئیات این قانون به صفحه ی http://www.gameregion.ir/faq مراجعه کنید.تمامی مبالغ و حق سرویس ها با واحد پولی تومان ( ایران) حساب شده است.
حق سرویس های پرداخته شده با گیم ریجن در هنگام خرید و فروش آیتم ها قابل برگشت نمی باشند و گیم ریجن هیچ گونه وظیفه ای در ارتباط به مبلغ داده شده به این عنوان نمی باشد, هرچند این مبالغ می توانند در صورت بررسی شرایط توسط تیم گیم ریجن و با صلاح دید آن ها به پرداخت کننده بازگشت داده شوند با این حال هیچ گونه اجباری در این مورد وجود نخواهد داشت.

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

خوانده شده

حریم شخصی

سیاست حفظ حریم خصوصی    سیاست هایی که در این متن ذکر خواهند شد همگی مربوط به وبسایت...

قوانین فروش آیتم ها در مارکت گیم ریجن

رعایت چندین مورد و پیش نیاز برای فروش آیتم ها در مارکت گیم ریجن لازم و ضروری می باشد: متصل...

سوالات متداول

سوالات عمومی -آیا گیم ریجن قابل اعتماد هست؟ وبسایت گیم ریجن از تابستان سال 94 در زمینه ی فروش...