آموزش نصب استیم گارد بر روی موبایل

.با توجه به نحوه ی کارکرد وبسایت گیم ریجن و تحویل سریع آیتم ها , نصب استیم گارد بر روی گوشی های همراه بسیار حیاتی می باشد. به این منظور آموزشی تهیه کرده ایم تا نحوه ی انجام کار کاملا مشخص باشد

پس از نصب نرم افزار Steam Mobile Authenticator برروی پلتفرم خود , مراحل زیر را برای فعال کردن Steam Guard دنبال کنید:


به هنگام ورود به نرم افزار با صفحه ی بالا مواجه خواهید شد. پس از وارد کردن Username و Password مربوط به حساب کاربری خود در Steam بر روی کلید Login کلیک کنید.
پس از ورود به حساب کاربری خود به بخش Steam Guard مراجعه کنید و بر روی کلید Settings کلیک کنید.پس از ورود به صفحه ای که در تصویر مشاهده می کنید , گزینه ای اول (Get Steam Guard codes on my phone) را انتخاب نمایید.


در صفحه ی بالا , شماره ی دقیق و درست تلفن همراه خود را به همراه پیش شماره ی تلفن همراه خود (ایران: +98)  وارد کنید. در این مرحله به شما یک کُد برای تایید صحت اطلاعات وارد شده ارسال خواهد شد.کُد ارسال شده را در بخش بالای صفحه وارد کنید و سپس بر روی کلید Submit کلیک کنید. در صورت دریافت کردن پیامک از سوی Steam بر روی کلید Resend Code کلیک نمایید.


در این صفحه به شما یک کُد داده میشود که از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است علاوه بر حفظ کردن آن , آن را بر روی کاغذی یادداشت کرده و نگه داری نمایید. چراکه در صورت تعویض گوشی همراه وارد کردن این کُد الزامی می باشد. پس در حفظ آن دقت نمایید.
در صورت انجام تمامی مراحل , پس از ورود به تنظیمات حساب کاربری خود در شبکه ی Steam , در بخش Account Security Status با متنی که در تصویر مشاهده می کنید رو به رو خواهید شد.

 

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

خوانده شده

آموزش به دست آوردن Trade URL

در بخش تنظیمات حساب کاربری مارکت گیم ریجن از شما درخواست ثبت Trade URL می شود. نحوه ی به دست...

آموزش فروش آیتم ها در مارکت گیم ریجن

! فروشندگان عزیز لطفا توجه داشته باشید که برای فروش آیتم های خود در مارکت گیم ریجن , فعال بودن...

خارج کردن حساب کاربری از حالت Private

برای استفاده از مارکت و فروشگاه گیم ریجن و حتی مارکت های خارجی و داخلی , خارج کردن حساب کاربری...