مسابقات زمستانی iCG

در فصل جدید فعالیت ها بیشترین تمرکز بر روی کشف استعداد های برتر و کمک و حمایت گیمر ها بوده که در وهله نخست برنامه ریزی جهت ایجاد مسابقات مدون در فصول آتی، مهمترین هدف iCG می باشد.

از آنجا که پیشرفت صنعت گیمینگ و ورزش های الکترونیک در دنیا روزانه درحال پیشرفت و ترقی بوده و گیمرهای ایرانی نیز از استعداد، مهارت و پتانسل خوبی بهره مند هستند، iCG در فصل جدید برنامه های گیمینگ خود در سدد است تا سرعت رشد و مهارت بازیکنان ایرانی را ارتقاء بخشد و با برنامه ریزی های منظم تر از گذشته در این عرصه همراه گیمرها قدم بردارد.

مسابقات دوره های پیشین، هدفی جز مشخص شدن و اعلام نفرات/تیم های برتر و اهدای جوایز در پی نداشت ولیکن نتایج مسابقات فصل زمستان و دوره های آتی، متفاوت از رقابت های گذشته خواهد بود.

به همین منظور تمامی گیمرهای علاقه مند به ورزش های الکترونیک (e-Sports) می بایست با برنامه ریزی دقیق تر و پشتکاری بیشتر از سابق در مسابقات حضور پیدا کنند تا نتایج مورد قبولی از مسابقات حاصل شود.

لازم به ذکر است که iCG جهت حضور و رضایتمندی علاقه مندان در این رقابت ها، همانند دوره‌ی قبل ثبت نام "رایکان" (در بازه زمانی محدود) در برنامه خود قرار داده که مخاطبین می تواند با استفاده از این فرصت شانس  خود را برای رقابت و کسب عنوان قهرمانی امتحان کنند.

این دوره از مسابقات با همکاری و حمایت برندهای بزرگ گیمینگ همچون MSI، GREEN و GRIFFIN همراه بوده که از طرف حامیان مسابقات به تیم های برتر هر رشته در مجموع مبلغ بیش از 4,000,0000 تومان جایزه نقدی اهدا خواهند کرد. (جمع جوایز بیش از 8,000,000 تومان برای هر دو رشته می باشد) 

مجموعه لیگ بازی های رایانه ای ایران – iCG سابقه ی فعالیتی 14 ساله در زمینه برگزاری مسابقات و رویداد‌های بازی‌های رایانه‌ای و همچنین فعالیت‌های جانبی آن دارد که با تجربیاتی که در این سال ها کسب کرده‌ایم، امیدواریم در جهت پیشبرد ورزش های الکترونیک کشور گامی مفید برای شما گیمرهای ایرانی برداشته باشیم.
برای مشاهده اخبار و ثبت نام در مسابقات به سایت www.iCG.ir مراجعه کنید

آیا این پاسخ مفید بود؟

 چاپ این مقاله

خوانده شده

قوانین عمومی مسابقات DOTA 2

قوانین عمومی مسابقات :داور های مسابقات از بین بازیکنان با تجربه انتخاب شده اند، تمامی تصمیمات...

انواع آیتم های DOTA 2

 با وجود آیتم های زیادی که در دنیای DOTA 2 وجود دارد این سوال برای هر کسی ممکن است به وجود آید که...

فصل اول تورنومنت گیم ریجن !

بالاخره پس از ثبت نام 22 تیم برای فصل اول مسابقات گیم ریجن گروه بندی ها و زمان بندی مسابقات انجام...